iPhone’un sevilen yüz değiştirme uygulaması Android’e geldi

13.03.2016
354

İPhone’da son zamanlarda MSQRD adlı uygulama oldukça popüler hale gelmiş durumda.

iPhone’un sevilen yüz değiştirme uygulaması Android’e geldi

İPhone’da son zamanlarda MSQRD adlı uygulama oldukça popüler hale gelmiş durumda. Android kullanıcıları da uzun süredir bu uygulamanın gelmesini bekliyordu. Kısa süre önce Facebook sayfasından Android ile ilgili çalışmalar yürüttüğünü belirten MSQRD ekibi, nihayet Android uygulamasını yayınladı.

Beta olarak kullanıma sunulan uygulama halen iPhone’daki kadar fazla filtre seçeneğine sahip değil ve bazı zamanlarda sorunlarla karşılaşabiliyor. Ancak sık sık gelen güncellemelerle bu eksiğini kısa sürede kapatmayı ve tam sürüme geçiş yapmayı hedefliyor. MSQRD’de canlı olarak yüz filtreleri uygulanıyor. Kişinin yüzünü çok başarılı bir şekilde algılayan uygulama; ünlülerin ve hayvanların yüzlerini kullanarak eğlenceli videolar hazırlamaya olanak sağlıyor. Ücretsiz olarak yayınlanan uygulamanın Android 4.3 ve üzeri cihazlarda çalışabildiğini de belirtelim.

[button color=”blue” size=”medium” link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=me.msqrd.android” icon=”” target=”true”]Android uygulamasına erişmek için tıklayınız.[/button][button color=”green” size=”medium” link=”https://itunes.apple.com/tr/app/msqrd-live-filters-face-swap/id1065249424?mt=8″ icon=”” target=”true”]İphone uygulamasına erişmek için tıklayınız.[/button]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Murat dedi ki:

    Güzel bir uygulama eğlence için tavsiye ederim. Android e gelmesi iyi oldu.

  2. Androidci dedi ki:

    Kullanımı eğlenceli bir uygulama, teşekküler